Плохотнюк Оксана Олексіївна
Плохотнюк
Оксана
Олексіївна
Навчальні предмети, які викладає:
«Українська література»
«Українська мова»
Посада, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія:

викладач вищої кваліфікаційної категорії.

Біографія: Народилася 13 липня 1981 року в м. Коростишів Житомирської області. У 2004 році закінчила Житомирський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури (диплом ТМ № 25665859 від 30 червня 2004 року). З 2007 року – викладач КВНЗ ЖБФК.

Початок роботи в коледжі: з вересня 2007 року.

Інформація про стажування, підвищення кваліфікації: ІПКСФ НФаУ «Методика викладання у вищій школі», українська мова (за професійним спрямуванням), 2015 рік; Житомирський інститут післядипломної педагогічної освіти, українська мова та література, 2017 рік.

Наукова, методична робота: інноваційні підходи у вивченні літератури періоду модернізму (кінець XIX – початок XX).

Нагороди:
Подяка КВНЗ «ЖБФК», 2017р., 2018р; 
Подяка за участь у Всеукраїнській студентсько-учнівській науково-практичній конференції «Сучасна українська література: імена, теми, інтерпретація», м. Бердичів, КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» ЖОР, 2018 р.

Друковані праці:
Плохотнюк, О. О., 2016. Сучасне мультимедійне заняття. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання підготовки майбутніх фармацевтичних та медичних фахівців в умовах сучасної освіти», Житомирський базовий фармацевтичний коледж. С. 194-195.