Відкриття аудиторії "Фармацевтична опіка"
ПОДІЛИТИСЬ:

«Ніщо не зупинить ідею, час якої настав»

Саме під таким гаслом варто ознаменувати важливу подію в житті коледжу – відкриття 22 березня в Житомирському базовому фармацевтичному фаховому коледжі навчальної аудиторії «Фармацевтична опіка».

Це ще один осередок професійного фармацевтичного навчання, місце реалізації новітніх технологій і практико-орієнтованого навчання. Оснащення аудиторії відтворює робоче місце асистента фармацевта за першим столом та формує відчуття перебування в атмосфері сучасної аптеки.

Даний проект реалізовано за підтримки ТОВ «Фармастор» мережа аптек «Аптека Доброго Дня» та «Перша соціальна аптека». Директор коледжу Бойчук Ірина Дмитрівна спільно з дивізійним директором аптечної мережі Анною Трачук і Ганною Княжанською перерізали символічну червону стрічку, що дало офіційний старт для провадження освітнього процесу.

Викладачем Зубрицькою Тетяною Ростиславівною було продемонстровано фрагмент практичного заняття з дисципліни «Фармацевтична опіка» із застосуванням аптечного оснащення.

Щиро вдячні нашим захисникам за можливість все ж таки втілити спільний проєкт до кінця, спонсорам за підтримку, а нашим здобувачам освіти за мотивацію до роботи. 

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
Архів