ОМО викладачів біології, хімії та природничих дисциплін
ПОДІЛИТИСЬ:

11 листопада 2021 року відбулося дистанційне засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології, хімії та природничих дисциплін. У роботі взяли участь тридцять шість викладачів із чотирнадцяти закладів фахової передвищої освіти Житомирської області. 
З привітальним словом виступила Бойчук Ірина Дмитрівна, директор коледжу, яка, спираючись на прогресивний досвід розвитку освітньої діяльності в ЖБФФК, наголосила на важливість обговорення питань, що стали викликами для сучасної освіти. 
Шляніна Алла Володимирівна, голова ОМО (Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж) у своїй доповіді розкрила питання реалізації прогресивних Положень в освітній сфері, що стосуються прав учасників освітнього процесу на академічну свободу. 
У своєму виступі Хранівська Валентина Олександрівна (Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж) розповіла про особливості сучасної системи професійної підготовки здобувачів коледжу.
Власний досвід використання інтерактивних технологій в освітньому процесі представила Світлана В’ячеславівна Дзюбенко (Новоград-Волинський політехнічний фаховий коледж). 
Шеренгова Тетяна Василівна (Бердичівський коледж промисловості, економіки та права) ознайомила учасників засідання з використовуваними методиками на базі комп'ютерних технологій, що дозволяють ефективно готувати здобувачів освіти до ЗНО з біології, а також формами проведення виховних годин.
Про особливості дистанційного навчання, його переваги та недоліки доповіла Дуда-Ільчук Оксана Петрівна (Новоград-Волинський медичний фаховий коледж).
Робота засідання була плідною, конструктивною, змістовною та корисною для збагачення педагогічного досвіду всіх присутніх членів академічної спільноти ОМО.
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів