Оголошення для абітурієнтів!
ПОДІЛИТИСЬ:

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

З 22 червня 2021 року розпочала свою роботу приймальна комісія коледжу.

 

!!! ДЛЯ ВСТУПНИКІВ ПІСЛЯ 11 КЛАСУ (ВСТУП БЕЗ ЗНО)

Нагадуємо Вам, що з 22 червня розпочато прийом документів вступників на базі ПЗСО (11 кл), які планують вступати на основі вступних іспитів (БЕЗ ЗНО). Для реєстрації на вступні випробування Вам необхідно звернутись в кабінет №102 коледжу з відповідними документами (копія паспорта та кольорове фото "3 на 4"). 

 

!!! ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА БАЗІ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

Для вступників, які здобули диплом молодшого спеціаліста, та планують продовжити навчання у коледжі на ОПП "Фармація" (бакалаврська програма) на заочній формі навчання - необхідно попередньо створити електронний кабінет на сайті  vstup.edbo.gov.ua ( у період з 01.07 по 13.07) та відправити електронні заяви на вступ (у період з 14.07 по 23.07). Списки вступників на фахове вступне випробування будуть розміщені на сайті коледжу (у розділі "Абітурієнтам") наступного дня після отримання заяви приймальною комісією.

 

!!! ДЛЯ ВСТУПНИКІВ ПІСЛЯ 9 КЛАСУ

Прийом документів розпочався 29 червня і триватиме по 13 липня 2021 року. 

 

З більш детальною інформацією та графіком роботи приймальної комісії можна ознайомитись в рубриці "АБІТУРІЄНТАМ" на сайті коледжу (дивись ТУТ) або за номером телефона 0980760223 або 0412242547 (секретар приймальної комісії - Людмила Едуардівна).

 

 

 

 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів