ВИПУСК-2021
ПОДІЛИТИСЬ:

29-30 червня у Житомирському базовому фармацевтичному фаховому коледжі Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди випуску студентів. У залі панувала святкова атмосфера, яку створювали молодість і краса студентства, радість та хвилювання батьків, гордість викладачів. 
Більше 300 випускників спеціальності 226 Фармація, промислова фармація та 224 Технології медичної діагностики та лікування поповнили ряди фахівців галузі охорони здоров’я, серед яких молодші спеціалісти і 34 фармацевти-бакалаври.
З вітальним словом до випускників виступила директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент, Ірина Дмитрівна Бойчук та керуючий справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради, Паламарчук Олександр Сергійович.
Разом із дипломами майже 100 випускників отримали сертифікати та подарунки від фармацевтичної компанії «Біонорика» як активні учасники професійного курсу «Фармацевтична опіка та фітонірингові препарати», який був проведений в межах діяльності навчально-тренінгового центру коледжу.
Випускники в останнє отримали настанови від завідувачів відділення, Людмили Олександрівни Зубрицької та Оксани Феліксівни Дунаєвської, а також  своїх кураторів і викладачі коледжу.
Теплі слова звучали на адресу викладачів, коледжу від випускників, батьків, які відмітили у своїх виступах, що коледж став за роки навчання справжньою Alma mater.
Урочисте вручення дипломів було яскраво доповнене творчою частиною свята. Виступи та промови студентів доводили, що сучасна молодь талановита у всьому. Приємністю стали виступи випускниці коледжу 2009 року Тетяни Мельник та школи сучасного балету «Аванте» Інни Бурдейної. На святі було оголошено переможців у номінаціях «Староста – the best 2021» та «Випускник 2021», які отримали грамоти та подарунки.   
Перегорнуто сторінку років навчання, перед випускниками вже розгорнута й чекає записів нова сторінка життєвої дороги. Якою вона буде залежить від них. Однак ті знання, якими озброїли їх у рідному коледжі, є міцною запорукою успіху як у продовженні навчання, так і у вдалому професійному старті. 
Нехай золота анкета життя буде заповнена без помилок, нехай здійсняться усі найзаповітніші мрії студентської молоді, хай розум і серце, фахові знання будуть віддані людям, рідній Україні!
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів