МІКРОБІОЛОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2021
ПОДІЛИТИСЬ:

Циклова комісія медико-біологічних дисциплін 21 квітня організувала студентську наукову конференцію «Актуальні проблеми діагностики та лікування туберкульозу». Проблема туберкульозу та збудників цієї інфекції не втрачає актуальності вже протягом багатьох десятирічь. Свідченням цього є численні наукові роботи, які демонструють результати досліджень і самого збудника, а також досягнення у лікуванні та діагностиці цього захворювання. Конференція присвячена тематиці туберкульозу відбувається у коледжі щорічно з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Учасники цієї конференції готують постери та представляють їх у фойє коледжу. 
Цьогорічна зустріч відбувалася у вже звичному для нас онлайн-форматі. Під час роботи конференції були представлені наступні доповіді студентів: 
«24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом» (Безверха Дарія, 103 група)
«Особливості морфології та патогенність мікобактерії туберкульозу» (Колесник Оксана, 209 група)
«Еволюція туберкульозних мікобактерій» (Тарасенко Есфірь, 209 група)
«Протитуберкульозні препарати» (Зьолко Тетяна, 209 група)
«Туберкульоз у вагітних: перебіг та особливості лікування» (Кучинська Катерина, 209 група)
Про сучасні методи лабораторної діагностики туберкульозу доповідала викладачка циклової комісії медико-біологічних дисциплін Лариса Василівна Довженко.
З постерами усіх учасників конференції, а це студенти 101, 103, 209, 313 та 309 груп можна ознайомитися тут
До присутніх на науковій зустрічі звернулася директор коледжу Ірина Дмитрівна Бойчук, яка, зокрема, відмітила актуальність цієї теми саме в умовах сьогодення, коли пандемія коронавірусу ніби знівелювала таку складну проблему як туберкульоз. Також Ірина Дмитрівна подякували доповідачкам та всім, хто долучився до організації та проведення конференції.
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів