ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЇ НА ВИРОБНИЦТВА
ПОДІЛИТИСЬ:

Упродовж 22 – 26 березня 2021р. студентам коледжу під час проходження технологічної практики у дистанційному режимі було проведено ряд онлайн-зустрічей з представниками провідних аптечних та фармацевтичних підприємств області та м. Київ.   
Розпочався тиждень із відвідування та спілкування із завідувачами аптечних закладів, які займаються екстемпоральним виготовленням лікарських засобів за індивідуальними прописами – КП «Аптека №127» (м. Житомир) та підприємство Новоград-Волинська ЦМРА №217 (м. Новоград-Волинський). 
Керівники аптек Козловський Владислав Леонідович та Ганношина Анна Андріївна люб'язно погодились провести онлайн-екскурсію, розповіли про діяльність підприємств, надали можливість поспостерігати за приготування лікарської форми та надали відповіді на питання студентів. 
24 березня, продовжуючи віртуальну подорож у місто Новоград-Волинський, студенти мали нагоду познайомитися з ТОВ фірма "Новофарм-Біосинтез", відомим виробником інфузійних та ін’єкційних лікарських форм. Для більшості студентів ця зустріч запам'ятається цілою купою корисних порад і лайфхаків щодо успішного професійного становлення і самопрезентації під час пошуку роботи, про які дуже цікаво розповіла фахівець з якості Гопанчук Світлана Віталіївна. А про власний професійний шлях, особливості роботи на фармацевтичному виробництві та активне дозвілля працівників поділився начальник цеху Заруба Геннадій Віталійович. 
25  березня студенти мали нагоду спостерігати за виробництвом ліків в ампельному цеху  фармацевтичної компанії "Дарниця", стерилізацією ампул, контролем їх герметичності, фасуванням продукції та подальшим транспортуванням у логістичний центр. 
Завершення тижня технологічної практики відбулося на ще одному цікавому і пізнавальному івенті – онлайн-відвідуванні сучасного підприємства з виробництва лікарських засобів – ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика» (ТМ Vishpha®). З виробничими потужностями підприємства, які функціонують з дотриманням вимог Належної виробничої практики (GMP), ознайомив начальник Департаменту з виробництва Гагнідзе Роланд Багратович, якого студенти буквально «засипали» питаннями. 
Щиро вдячні всім спікерам та менеджменту підприємств за сприяння у проведенні заходів. 
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів