День фармацевтичного працівника!
ПОДІЛИТИСЬ:

19 вересня 2020 року вся фармацевтична спільнота України відзначала своє професійне свято. Впродовж тижня в коледжі панувала атмосфера свята, занурення у чарівний і магічний світ ліків, аптеки, фармації. 
З 15 вересня наш коледж долучився до Всеукраїнського марафону у мережі фейсбук, започаткованого Національним фармацевтичним університетом, демонструючи вітальні світлини та відеосюжети. 
В фойє коледжу викладачі циклової комісії фармацевтичних дисциплін організували дві фотозони «Фармація – це ми!», де студенти і всі охочі мали змогу зробити неповторні пам’ятні світлини з основними атрибутами фармації. Студенти нового набору, на одній із локацій у вигляді фотосушки «Фармація – від історії до сучасності», ознайомилися з історією коледжу, викладачами, фрагментами із практичних занять, різноманітних заходів та здійснити віртуальну екскурсію в аптеки-музеї України. 
А інтерактивне інтерв’ю, яке провели представники студентського самоврядування, додало всім гумористичного забарвлення настрою на початку нового навчального року. 
У четвер, з вітальним словом до студентів звернулася директор Ірина Дмитрівна Бойчук та багаторічні партнери - представники ТОВ «Первоцвіт-Фарм», ТОВ «Біонорика Україна», які нагородили грамотами і подарунками кращих студентів за їх старанність у навчанні, активну діяльність та з нагоди професійного свята. 
Бажаємо всім фармацевтичним працівникам та майбутнім студентам здоров’я, самовдосконалення і задоволення від щоденної роботи!

Хай фармація завжди процвітає!
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів