Про звільнення від ДПА
ПОДІЛИТИСЬ:

Шановні студенти!

Згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» та листа МОН України №1/9-338 від 22.06.2020 року ви звільняєтесь від ДПА у формі ЗНО і у додатку до свідоцтва про повну загальну середню освіту у графі ДПА буде зроблено запис «звільнений/а».

Проте ви можете пройти ДПА у формі ЗНО за власним бажанням і результат даного ДПА (оцінка) буде записаний у додатку до свідоцтва про повну загальну середню освіту (при цьому ви також отримаєте сертифікат ЗНО у разі подолання порогового балу). 


Якщо ви відмовляєтесь від ДПА у формі ЗНО, то відразу з усіх обраних вами навчальних дисциплін (наприклад, не можна складати ДПА з української мови, а з математики і біології не складати).


Маєте право відмовитися від ДПА у формі ЗНО, при цьому можете складати ЗНО з обраних вами навчальних дисциплін. Тоді ви отримаєте лише сертифікат ЗНО  у 200-бальній шкалі. 


Про свій вибір щодо ДПА ви маєте обов’язково повідомити директора коледжу (подати відповідну заяву запропонованого зразка).

 

ЗРАЗОК ЗАЯВИ №1 (про проходження ДПА)

ЗРАЗОК ЗАЯВИ №2 (про звільнення від ДПА)
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів