ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
ПОДІЛИТИСЬ:

Шановні абітурієнти!

Про особливості вступу до Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу детальну інформацію ви можете дізнатися на сторінці АБІТУРІЄНТАМ офіційного сайту коледжу (перейти за посиланням: https://www.pharm.zt.ua/abiturientam).

Також з правилами прийому до коледжу ви можете ознайомитись з підготовленої секретарем приймальної комісії презентації (перейти за посиланям: https://drive.google.com/file/d/1IKEHQ0uxqOjg6nTSoOVAvDvfIZPSHCyJ/view?usp=sharing).

Якщо у вас виникли запитання щодо вступу і ви бажаєте отримати на них відповідь, можете звертатись за телефоном 0980760223 (відповідальний секретар приймальної комісії - Приступко Ольга Миколаївна), або задати онлайн запитання секретарю приймальної комісії (перейти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1VH50qOoZOJQcnC_vvxHc4qSYV9uwA2GjByGzwUYj9QQ/edit ).

У звя'зку з епідеміологічною ситуацією в нашій країні дні відкритих дверей у коледжі відмінено. Проте якщо ви маєте бажання краще познайомитись з матеріально-технічною базою нашого закладу освіти, ми пропунуємо вам віртуальну екскрусію на сайті коледжу ( перейти за посиланням: https://www.pharm.zt.ua/pro-zhbphc/m-t-baza).

 

 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів