ОМО викладачів біології, хімії і природничих дисциплін
ПОДІЛИТИСЬ:

26 травня 2020 року відбулося дистанційне засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології, хімії та природничих наук. У роботі взяли участь викладачі з одинадцяти закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Житомирської області. Під час засідання викладачі обговорили проблеми дистанційного навчання в умовах карантину, особливості підготовки студентів до ЗНО та ін. 
Шляніна А.В.,голова ОМО, розповіла про організацію дистанційного навчання в Житомирському базовому фармацевтичному фаховому коледжі, де заздалегідь були створені необхідні платформи для онлайн-роботи викладачів та студентів. В умовах тривалого карантину – нової і нестандартної ситуації студенти коледжу мають всі можливості отримати необхідні освітні послуги.
Впровадженими технологіями та принципами дистанційного навчання як інтерактивної  взаємодії зі студентами поділилися викладачі: Дуда-Ільчук О.П. (Новоград-Волинський медичний коледж), Меленець І.О. (Коростишівський педагогічний коледж), Білоцерківська Л.В. (Новочорторійський державний аграрний технікум), Шеренгова Т.В. (Бердичівський коледж промисловості, економіки і права). 
Конструктивне спілкування і досвід колег надихнув всіх присутніх на подальшу творчу працю.
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів