ОМО викладачів математики
ПОДІЛИТИСЬ:

22 травня 2020 року відбулося дистанційне засідання обласного методичного об'єднання викладачів математики (голова ОМО - Євдокимова Ольга Юріївна). До участі в Zoom конференції долучився 21 учасник з різних закладів освіти І-ІІ р.а. Житомирської області. Попередньо до обговорення було представлено 10 доповідей:

1. Особливості використання технологій дистанційного навчання на заняттях математики та при підготовці студентів до ДПА у формі ЗНО (Євдокимова О.Ю., викладач математики Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу Житомирської обласної ради)

2. Використання сайту Google в дистанційному навчанні з математики (Вацковський М.А., викладач математики Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка)

3. Досвід ЦМК загальноосвітніх дисциплін з організації науково-дослідної роботи студентів  (Болух В.А., к.ф.-м.н., викладач математики Житомисрького базового фармацевтичного фахового коледжу Житомирської обласної ради)

4. Використання задач прикладного і практичного змісту на заняттях математики як засіб активізації пізнавальної діяльності студентів (Віскушенко Ю.Г., викладач математики Технікуму землевпорядкування ЖНАЕУ)

5. Впровадження інтерактивних методів навчання на заняттях математики (Хробуст О.В., викладач математики КВНЗ "Житомирський медичний інститут" Житомирської обласної ради)

6. Математичні алгоритми в інформаційних системах і технологіях (Зінченко Г.В., викладач математики та інформатики ЖТЕК КНТЕУ)

7. Хмарні технології на заняттях математики (Мажидова З., викладач фізики та математики ЖТЕК КНТЕУ)

8. Економіко-математичні моделі прийняття рішень для птимізації управління процесами та системами в підприємництві та торгівлі (Горпиніч Л.В., викладач математики ЖТЕК КНТЕУ)

9. Тестування в системі дистанційного навчання (Трофімчук О.Л., викладач математики ЖАТК)

10. Психологічна підтримка студентів при підготовці до ЗНО з математики в умовах карантину (Волкова С.Є., психолог, викладач математики Житомирського базового фармацевтичного фахового  коледжу Житомирської обласної ради).

Не дивлячись на особливий онлайн формат, зустріч була конструктивною, учасники мали можливість висловитись щодо особливостей організації занять з математики в умовах карантину.

Дякуємо усім за активність та можливість обміну досвідом! Чекаємо на нові зустрічі!

Події
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Архів