УВАГА! ЗМІНА МІСЦЯ СКЛАДАННЯ ЗНО
ПОДІЛИТИСЬ:

З 6 до 18 травня  учасникам зовнішнього незалежного оцінювання можна буде змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання. Таку можливість надає Міністерство освіти і науки учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного.

Нове місце складання ЗНО може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників. Змінити місце складання ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого закладу освіти та вказавши місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО

З більш детальною інформацією щодо процедури перереєстрації можна ознайомитись на сайті УЦОЯО. Для зміни місця складання ЗНО здобувачі освіти мають повідомити до 12 травня куратора групи та підготувати відповідні документи.

Також повідомляємо, що Український центр оцінювання якості освіти знову переніс дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, оскільки терміни карантину змінено.

Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО  буде перенесено на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться.

Звертаємо увагу, що учасникам пробного ЗНО надійдуть нові запрошення-перепустки з актуальними датами – їх потрібно буде видрукувати для участі в тестуванні.

 

Події
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Архів