Свято фармацевтичного відділення
ПОДІЛИТИСЬ:

В чудовий весняний день, коли від зимового сну прокидається і розквітає все навкруги, за традицією в коледжі відзначається свято, присвячене весні, жінці, коханню. Весна пробуджує у душах людей щирі та ніжні почуття, бо настає не тільки в природі, а й у серцях тих, хто здатен відчувати красу. Це час нових починань, нових вражень, емоцій. Пора, коли хочеться вірити у зміни і прагнути їх. Жінка асоціюється з весною. І це символічно, адже жінка - уособлює народження життя, тепло та ніжність, любов і благополуччя. 

З нагоди прийдешнього свята до присутніх звернулася директор коледжу Бойчук Ірина Дмитрівна, яка від щирого серця побажала міцного здоров'я, нев'янучої молодості і краси та взаємного кохання! 

Концертну програму підготували студенти фармацевтичного відділення, під керівництвом завідувача відділення Зубрицької Л.О. та музичного керівника Судаленко Т.В. Окрасою заходу стала презентацію  Герус Т.Г. Приємно вразили глядачів хлопці відділення Драбчук А.(301гр), Паламар Б.(301гр), Сінчук С.(308гр), Яковлюк В.(308 гр), які не тільки дарували всім присутнім теплі і ніжні слова, але й зачаровували піснею-привітанням та танцем. Вокальний ансамбль дівчат 312 гр. здивував прем’єрою пісні. Приємним тембром вирізнялася піня Єгорова Г.(209гр).
Особливістю свята стали виступи  першокурсників (101-104, 212 групи).  Вони представили номери художньої самодіяльності, проявивши  творчість та ініціативність. Наші студенти - надзвичасйно талановиті!

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
Архів