Відкрите засідання гуртка біологічної хімії
ПОДІЛИТИСЬ:

13 лютого вже вдруге в цьому навчальному році відбулося відкрите засідання гуртка з біологічної хімії з біохімічними методами дослідження. Цього разу темою обговорення була біохімічна структура та механізм функціонування ферментативної системи цитохромів Р450. З повідомленнями виступили студенти 209 групи – Юлія Кур’ята, Катерина Лисюк, Оксана Заруцька, Світлана Прудивус, Наталія Васянович та Дар’я Кошова. Зокрема, доповідачі продемонстрували взаємозв’язок між біохімічною структурою цитохромів Р450 та механізмами їх функціонування. Також було розглянуто еволюцію, біологічне значення та недоліки у роботі цієї ферментативної системи. Не оминули увагою і роль цитохромів Р450 у метаболізмі лікарських засобів, оскільки саме цей аспект має вкрай важливе значення для майбутньої професійної діяльності студентів-фармацевтів.
Матеріали повідомлень викликали зацікавленість у присутніх, підтвердженням чого були питання до доповідачів від колег-студентів. 
На завершення зустрічі завідувач фармацевтично-лабораторного відділення Дунаєвська О.Ф. та методист коледжу Козаченко Г.В. подякували студентам та викладачам за підготовку та проведення наукового заходу. Заступник директора з навчальної роботи Болух В.А. вручила доповідачам сертифікати та заохочувальні подарунки.
Організаторами відкритого засідання гуртка з біологічної хімії з біохімічними методами дослідження виступили викладачі коледжу Першко І. О. та Тодосійчук Н. А. Учасниками засідання були студенти 109 та 209 груп, викладачі ЦМК хімічних та медико-біологічних дисциплін.
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів