Жінко, ти завжди велична!
ПОДІЛИТИСЬ:

Весна – чудова пора оновлення і розквіту. Весна асоціюється з любов’ю, ніжністю та красою. Приносить із собою не тільки довгоочікуване тепло, а й радість та надію. Вона пробуджує у душах людей щирі та ніжні почуття, бо настає не тільки в природі, а й у серцях тих, хто здатен відчувати красу. Це час нових починань, нових вражень, емоцій. Пора, коли хочеться вірити у зміни і прагнути їх.

5 березня в коледжі відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню «Жінко, ти завжди велична!», який підготувало відділення «Фармація», молодший спеціаліст - 9 класів».

З привітанням до присутніх звернулася директор коледжу Бойчук І.Д., яка від щирого серця побажала міцного здоров'я, нев'янучої молодості і краси та взаємного кохання.
Безпосередню участь у підготовці свята взяли завідувач відділення Зубрицька Л.О., куратори відділення Плохотнюк О.О., Сокур О.П., чудову презентацію підготувала Герус Т.Г., музичне оформлення – Судаленко Т.В.

Зі сцени студенти відділення дарували всім присутнім жінкам і дівчатам, море теплих слів, поетичні вітання, сповнені любові пісні й чуттєві танці, за що окрема подяка ведучим заходу Заруцькій Д. (302гр.) і Сінчуку С. (208гр.), вокальному дівочому ансамблю І та ІІ курсів та вокальному ансамблю хлопців коледжу, танцювальному колективу 101 групи, студентам Крикун М. (206гр.), Чмуту М. (301гр.), Серьоженко А. (308гр.), Антонюк О., Драбчуку А. (201гр.), Бочківській Ю. (304гр.), Парфенюк К., Єременко І. (204гр.), Грищенко Н. (305гр.), Толкач В. (106гр).

Свято пройшло в теплій  атмосфері, глядачі отримали безліч позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринули в атмосферу свята.

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Консультативний центр допомоги вступникам 2023
Архів