Звіт про тиждень ЦМК фармацевтичних дисциплін
ПОДІЛИТИСЬ:

Протягом 18 – 28 лютого 2019 року в коледжі проходили заходи, підготовлені ЦМК фармацевтичних дисциплін. 
Для студентів-випускників коледжу було проведено щорічний захід «Ярмарок вакансій-2019», який вже став доброю традицією, оскільки багатьох майбутніх фармацевтів цікавлять питання проходження переддипломної практики та першого місця роботи. Про те, які можливості професійного становлення і зростання майбутнім фахівцям фармації пропонує ринок праці було озвучено на зустрічі студентів-випускників коледжу з представниками провідних і потужних аптечних підприємств Житомирщини та України: ППФ «Санітас», ТОВ «Первоцвіт Фарм», КП «Фармація» м. Житомир, аптечні мережі «Аптека Доброго Дня», «Подорожник», «Вітамін», ТОВ «Аптека 9-1-1», «Аптека Оптових Цін», «Аптека Низьких Цін», «Аптека Копійка». 

25 лютого студентами було представлено виставку косметичної продукції, виготовленої власноруч під час практичних занять з основ технології косметичних засобів під керівництвом викладачів Марчук О.С. та Мороз О.Г.

Цього ж дня в актовій залі коледжу для всіх бажаючих позмагатися була проведена головою ЦМК фармацевтичних дисциплін Косяченко Н.М. вікторина під гаслом «Світ професії, що нас єднає». Переможці вікторини та найбільш активні учасники нагороджувалися призами та пам´ятними подарунками.

26 лютого відбулася презентація збірки студентських наукових статей на тему «Актуальні питання надання фармацевтичної допомоги населенню» та постерні доповіді студентів.

Цікавим та пізнавальним вдався захід на тему «Жінка – управлінець, науковець, багатогранна особистість з активною життєвою позицією», який було проведено у формі зустрічі-дискусії студентства, викладачів коледжу з директором Бойчук І.Д. та заступником директора з навчальної роботи Болух В.А. Сподіваємося, що проведений захід стане мотивацією для зростаючої молоді у формуванні себе як повноцінної свідомої особистості, гідного наступного покоління країни.

27 – 28 лютого відбувся Конкурс фахової майстерності серед студентів-випускників спеціальності 226 Фармація. Учасниками конкурсу стали 11 найкращих студентів груп ІІІ курсу: 

301 група – Хар Мар´яна
302 група – Артемчук Марія
304 група – Іванченко Тетяна, Карпик Лілія, Петренко Вікторія
305 група – Білоус Олена
306 група – Прихожай Анастасія, Оліщук Інна 
307 група – Лабунська Валерія
308 група – Вознюк Владислав
312 група – Губеня Світлана

Конкурс проходив в два етапи: І день – комп’ютерне тестування, яке охоплювало питання теоретичного змісту з п’яти фахових дисциплін (фармакологія, фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія ліків, організація та економіка фармації).
Найбільш відповідальним для конкурсантів та членів журі зі складу викладачів коледжу виявився ІІ день конкурсу – виконання практичних завдань з фармацевтичних дисциплін (фармакологія, фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія ліків, організація та економіка фармації). Кожний з учасників конкурсу продемонстрував свій рівень володіння професійними практичними навичками, який був оцінений членами журі у певну кількість балів. 

Отже,  переможцями Конкурсу фахової майстерності стали:
І місце – Губеня Світлана (студентка 312 групи)
ІІ місце – Оліщук Інна (студентка 306 групи)
ІІІ місце – Артемчук Марія (студентка 302 групи)
ІІІ місце – Прихожай Анастасія (студентка 306 групи)

Вітаємо переможців!
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів