День Соборності
ПОДІЛИТИСЬ:

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності

З метою  формування національної свідомості студентів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди   Дня Соборності України 24 січня 2019 року на відділенні «Фармація», молодший спеціаліст – 11класів, бакалавр. «Технології медичної діагностики та лікування» відзначили День Соборності України на тематичній виховній годині «Україна – це результат тяжкої боротьби і праці багатьох поколінь», яку провів куратор 310 групи Воронюк О.Л. Під час свята він згадав важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. 

Здобутки поколінь продовжують своє життя в поколіннях прийдешніх. Вони допомагають, підтримують зберігати найсвятіше – пошану до наших батьків, дідів; справу боротьби за Українську державу.

''
Події
Консультаційний центр допомоги вступникам
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
Архів