День фармацевтичного працівника
ПОДІЛИТИСЬ:

14 вересня 2017 року в актовому залі коледжу відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню фармацевтичного працівника, яке  традиційно відзначають у третю суботу вересня. У залі були присутні працівники коледжу, викладачі, лаборанти, студенти випускних груп, а також студенти першого року навчання.

Привітав присутніх директор коледжу Хомік Євгеній Володимирович, який відзначив, що праця фармацевтів – це постійна турбота про здоров'я і життя людей.

Із словами привітання виступив Лучків Віктор Іванович,т. в. о.  начальника управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, який відмітив значний вклад аптечних працівників в справу охорони здоров'я. Теплі слова і найкращі побажання на адресу фармацевтів висловила  А. Ф.Супряга, голова обкому профспілки працівників охорони здоров'я.

З нагоди свята за багаторічну працю і високий рівень професіоналізму були вручені почесні грамоти і нагороди викладачам і лаборантам коледжу. Студенти 303, 305, 306, 307, 211 груп підготували концертну програму. Лунали пісні, привітання, розповіді про історію фармації; панувала святкова атмосфера. На закінчення свята, за традицією, прозвучав гімн коледжу «Хай фармація завжди процвітає!»

 Захід підготували викладачі  ЦМК фармацевтичних дисциплін.

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
Архів