Звіт про результати громадського обговорення питання щодо зміни назви
ПОДІЛИТИСЬ:

Відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» від 24.05.2012 № 4865-VI, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24.10.2012 року та розпорядження голови Житомирської обласної ради було проведено громадське обговорення питання щодо зняття з назви «Житомирський базовий фармацевтичний коледж  ім. Г.С. Протасевича» імені Григорія Семеновича Протасевича.

Організатор проведення громадського обговорення – комунальний вищий навчальний заклад «Житомирський базовий фармацевтичний колледж   ім. Г.С. Протасевича» Житомирської обласної ради, відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Швалюк Ярослав Валерійович, юрисконсульт коледжу.

На офіційному веб-сайті комунального вищого навчального закладу «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» Житомирської обласної ради 20.01.2017 року було оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо зняття з назви «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» імені Григорія Семеновича Протасевича.

Громадське обговорення проходило у формі листування та громадських слухань у приміщенні комунального вищого навчального закладу «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» Житомирської обласної ради.

У відповідності із Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24.10.2012, строк проведення громадського обговорення обчислюється з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення і повинен становити не менш як два місяці. Термін надання пропозицій і зауважень з даного питання закінчився 20.03.2017 року.

Пропозиції та зауваження фізичні та юридичні особи могли надавати у письмовій або електронній формі за адресою та телефонами зазначеними в інформаційному повідомленні - за вказаний строк жодних пропозицій, зауважень чи заперечень на адресу та електронну пошту комунального вищого навчального закладу «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» Житомирської обласної ради не надходило.

В рамках громадського обговорення 21.03.2017 року о 10.00 год. в актовому залі коледжу за адресою: вул. Черняховського,99 м. Житомир (перший поверх), пройшли громадські слухання з розгляду питання щодо зняття з назви «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» імені Григорія Семеновича Протасевича, в якому прийняли участь: Хомік Є.В.- директор коледжу, Бойчук І.Д. –заступник директора з навчальної роботи, Фомюк М.Б. –заступник директора з виховної роботи, Луцак І.В. – заступник директора з навчально-виробничої роботи, Салацький О.М. – заступник директора з АГР, Майок О.І. – помічник директора з кадрової роботи, ПК співробітників коледжу, Мороко М.І. – головний бухгалтер, Козаченко Г.В. – методист, Зубрицька Л.О.- завідуюча відділенням, Хранівська Л.О. – завідуюча відділенням, Довженко Л.В. – завідувач курсами та заочним відділенням, Герус Т.Г. – завідувач бібліотекою, Швалюк Я.В.– юрисконсульт, Диняк Н.А.- ПК студентів, Лещенко Ю.С. – голова ради студентського самоврядування, а також інші представники студентського та трудового колективу коледжу.

Підвівши підсумки громадських слухань, було визначено, що учасники одноголосно підтримують рішення зняти з назви «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» ім’я Григорія Семеновича Протасевича.

Жодних зауважень, заперечень чи альтернативних пропозицій від учасників громадських слухань не надходило.

Таким чином, передбачена Законом України №4865-VI від 24.05.2012 року «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24.10.2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура організатором громадського обговорення витримана в повному обсязі.

 

Директор коледжу                         (підпис існує)               Є.В. Хомік

 

Відповідальна особа

за проведення                                 (підпис існує)               Я.В.Швалюк

громадського обговорення

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
Архів