Випуск 2016!
ПОДІЛИТИСЬ:

30 червня 2016 року в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбулися  урочистості з нагоди вручення дипломів майбутнім фахівцям охорони здоров’я - фармацевтим та лаборантам медичним. Житомирський базовий фармацевтичний коледж – єдиний в Україні спеціалізований навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації фармацевтичного напрямку вже 75 років поповнює ряди фармацевтів своїми випускниками. За оцінками науковців, цей заклад належить до найкращих в Україні з-поміж свого профілю.

На урочистому святі випускників – фармацевтів та лаборантів, їх викладачів і батьків щиро привітала завідувачка сектору кадрової роботи УОЗОДА  Людмила Білошицька. Зі словами поваги і вдячності за створення у закладі належних для навчання умов Людмила  Білошицька звернулася до викладацького колективу коледжу на чолі з директором Євгенієм Хоміком та студентів -випускників. «Ваші авторитетні викладачі, серед яких  провідні спеціалісти, науковці доклали всіх можливих зусиль, аби дати усі необхідні знання і навички, завдяки яким ви зможете легко та вправно працювати у галузі фармації. За роки навчання ви стали дорослішими і мудрішими, готовими чесно і самовіддано служити людям. Бо ваша майбутня професія – особлива і потребує глибоких знань, милосердя та чуйності», – сказала Людмила Білошицька. Теплі напутні слова Алли Супряги, голови профспілкового комітету медичних працівників Житомирської області, викликали шквал вдячних оплесків.

Директор фармацевтичного коледжу Євгеній Хомік та завідувачі відділень провели церемонію вручення дипломів випускникам. Побажання подальших успіхів прозвучали на адресу переможиці Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності зі спеціальності «Фармація» Мацюк Оксани, студентки 307 групи.

День вручення дипломів звичайно є традиційними, адже випускні вечори проводяться щорічно і завжди залишають у пам’яті кожного приємні враження і спогади про все, що було протягом навчання і особливо цей день, коли тримаєш у руках плоди своєї праці – диплом випускника.

Випускники висловили вдячність всьому науково-педагогічному колективу, адміністрації за їхню працю, мудрість і турботу вкладену в кожного студента. Настанови та поради від гостей і батьків створили теплу і щиру атмосферу одночасного жалкування про залишення рідних навчальних стін та радості про відкриття нової сторінки у своєму житті. Присутні на святі бажали молодим спеціалістам відбутися як професіоналам у царині обраної ними діяльності.

Окрасою випускного вечора стали виступи танцювального колективу «Сонечко», під керівництвом народних артистів  України Тетяни та Михайла Гузун, випускниці коледжу Тетяни Мельник та студентів коледжу.

Вручення дипломів Житомирського базового фармацевтичного коледжу стало відправною точкою для його випускників у доросле, самостійне життя.

Завідувачі відділень «Фармація» та «Лабораторна діагностика»

 Л.О.Зубрицька , В.О.Хранівська

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
Архів