Конкурс «PANACEA» 2015.
ПОДІЛИТИСЬ:

12 червня 2015 року на базі Коледжу Національного  фармацевтичного університету (м. Харків)відбувся ХV Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед студентів вищих медичних  (фармацевтичних) навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за  спеціальністю 5.12020101  “Фармація”  «PANACEA».

У Конкурсі взяли участь переможці першого етапу відбіркових фахових змагань із 10 навчальних закладівз різних регіонів України. Конкурс проходив у 2 етапи:

  • І  тур  конкурсу – тестування.

Кожний учасники отримав індивідуальний комплект тестових завдань з професійно-практичних дисциплін (технології ліків, організації та економіки фармації, фармакогнозії, фармацевтичної хімії).

  • ІІ тур конкурсу – демонстрація практичних навичок.

Демонстрація практичних навичок здійснювалася у відповідних кабінетах (лабораторіях) протягом 30 хвилин з 10 хвилинною перервою для оформлення та реєстрації протоколів.

Студентка коледжу Лінчук Валентина виборола 2 місце за результатами І та ІІ етапів конкурсу і нагороджена дипломом І ступеня «Переможець» та цінними подарунками. Щиро вітаємо Валентину з перемогою та бажаємо натхнення і успіхів у професійному зростанні. 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів