Історія мстить тим, хто її забуває своїм поверненням
ПОДІЛИТИСЬ:

…Історія мстить тим, хто її забуває своїм поверненням. Такий головний висновок зробили учасники науково-практичної конференції «Житомирщина в роки Великої Вітчизняної війни», що відбулась 23 жовтня в актовій залі коледжу. Захід було організовано цикловою методичною комісією соціально-економічних дисциплін та присвячено 70-м роковинам звільнення України від нацистських окупантів.

Доповідачі – голова ЦМК соціально-економічних дисциплін О.Л. Воронюк та студенти коледжу – торкнулись у своїх виступах трагічних та водночас героїчних сторінок великої війни, що забрала життя мільйонів наших співвітчизників. Окрім відомих, та на жаль, сьогодні все менше згадуваних тем, звучали й малодосліджені, або ті, що з ідеологічних міркувань були заборонені:

Білявська Олена – студентка 201 групи. Тема доповіді: "Житомир в період Великої Вітчизняної війни" (керівник – викладач історії О.В. Домалевський).

Чернюк Злата – студентка 201 групи. Тема доповіді: "Підпілля Житомира" (керівник – викладач історії О.В. Домалевський).

БояренцеваАнгеліна – студентка 204 групи. Тема доповіді: «Тарас Бульба-Боровець» (керівник – голова ЦМК соціально-економічних дисциплін О.Л. Воронюк).

Чумель Ольга – студентка 208 групи. Тема доповіді: «Геноцид євреїввБердичеві» (керівник – голова ЦМК соціально-економічних дисциплін О.Л. Воронюк).

У заключному слові голова ЦМК соціально-економічних дисциплін О.Л. Воронюк нагадав про актуальність даної теми для сьогодення, зазначивши – війна триває, і триватиме до тих пір, поки не буде похований останній солдат та не буде звільнене з полону небуття ім’я останнього невідомого солдата, який пішов на смерть заради життя.

Події
ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!