Ярмарка вакансій-2013!
ПОДІЛИТИСЬ:

27 березня 2013 року в КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» вдруге відбулася «Ярмарка вакансій-2013».

Захід організовано підрозділом із сприяння працевлаштуванню випускників коледжу з метою ознайомлення студентів третього курсу із можливими шляхами та особливостями пошуку роботи, потенційними роботодавцями на фармацевтичному ринку Житомирської області та інших регіонів.

Представники компаній ТОВ «Аптека низьких JLJ» (Ватащук Оксана Володимирівна) та «Санітас» (Плотницька Наталія) спілкувалися із студентами, презентували програми роботи у аптеках своєї мережі, запрошували для проходження переддипломної практики.

Від головного спеціаліста Житомирського обласного центру зайнятості Кухарець Надії Сергіївни присутні отримали консультацію з питань працевлаштування через центр зайнятості.

Студенти, які відвідали Ярмарку охоче спілкувалися та ставили запитання представникам компаній з приводу працевлаштування, які вимоги до роботи у компанії, рівня заробітної плати та проходження практики.

Організатори запевнили, що проведення такого заходу стане традиційним у коледжі. 

Попередні новини
Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів